KURUMSAL

Fatih KARADAĞLI

Eğitimden Sorumlu Genel Müdürümüz

İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik bölümünden 1997’de mezun olduktan sonra İstanbul Kültür Koleji, Bahçeşehir Koleji, Sevinç Koleji ve İstek Okullarında Matematik ve Bilgisayar öğretmenlikleri, Matematik Bölüm Başkanlığı, Akademik Koordinatörlük, Uluslararası Bakalorya Programı Koordinatörlüğü, Eğitim Direktörlüğü ve Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur.

2010’da özel bir üniversitenin Eğitim Fakültesinden ilgili programı bitirerek Öğretmen Eğitimcisi unvanı almış ve Türkiye’nin birçok ilinde çok sayıda öğretmene eğitim vermiştir. Ayrıca Öğretmen Akademisi Vakfı ÖRAV ın programını tamamlayarak öğretmen eğitmenliği yapmıştır. 2012 yılında Apple tarafından açılan eğitimlerde başarılı olarak Apple tarafından Yetkilendirilmiş Öğretmen Eğitimcisi olarak çok sayıda öğretmene “Ipad Kullanımı” eğitimi vermiştir.

İlköğretim 4. 5. 6. ve 7. sınıflara için yazdığı Matematik ders kitapları bazı okullarda halen okutulmaktadır. Ayrıca farklı yaş grupları için 5 adet Düşünme Becerileri ve 3 adet Problem Çözme Becerileri üzerine yazdığı kitaplar da bulunmaktadır.